Aksesorë për prerjen e makinës Waterjet. Prodhuesi kinez

Kërkesë një urdhër

Mirë se vini në kompaninë tonë

Çdo amehasellus ajrore të lirë sallatë autori Lorem ekologjike është shtatzënë, por egestda zhvilluesi.

Foshan HaiRan Waterjet Teknologjia Co, Ltd

Teknologjia e ujitjes Foshan HaiRan Co, Ltd Specializuar në prodhimin dhe prodhimin e pjesëve të makinerisë Waterjet me presion të lartë Unltra-High Pressure dhe hetimin e pjesëve rezervë rezervë me cilësi të lartë. Me shitjet e pjesëve rezervë të ujit me presion të lartë si bazë,për të ofruar pjesët dhe shërbimet me cilësi më të mirë për klientët dhe markën. Që nga themelimi i kompanisë, produktet e kompanisë nuk janë drejtuese vetëm në shitjet vendase, por eksportohen edhe në shumë vende dhe rajone. Në vitet e fundit, kompania ka filluar të kontaktojë me pajisjet e pastrimit të presionit të lartë, makinë prerëse uji portative,prerja e automjeteve të brendshme ABB dhe fushave të ndryshme, dhe bëri një përmirësim më të lartë dhe përparim në ndjekjen dhe cilësinë e produkteve të kompanisë. verydo produkt i kompanisë sonë ka kaluar një proces profesional të inspektimit të cilësisë. insistojmë që produktet tona të bëhen zgjedhja juaj më e besueshme.

Latest Nga Lajme

Shtatzënë, përveç nëse kjo është amehasellus sem Quisque porttitor lorem Fringilla Elit egestda autorit të liberoet.

  • Me përpjekjet e të gjithë punonjësve të kompanisë, ne kemi prodhuar një pajisje të re për KMT H20, i cili është një trup grykë, materiali përdor patate të skuqura diamanti natyrore të importuara nga Shtetet e Bashkuara, tub udhëzues rërë çeliku tungsteni me rërë me dy hyrje, hunda dhe gryka përpunohen në mënyrë integrale për të siguruar koncentricitet absolut, dhe jeta e shërbimit të diamanteve natyrore të importuara mund të arrijë 500-900 orë në kushte normale. Meqe ra fjala, në vijim janë produktet tona kryesore, siç është Asambleja e Gjeneratorëve Turbo, Intensifikues, Asambleja e zbutësit, Koka e plotë prerëse vetëm me ujë, Cilindër me presion të lartë, Paketimi i Riparimit të Montimit Dinamik të Vulosjeve, 87k Vend ulës, pjesë të drejtpërdrejta të pompës së drejtimit, Set kokë prerës për rrjedhën,P4 Koka e prerjes për rrjedhje, Grupi i vulosjes me presion të lartë dhe kështu me radhë. Nëse keni nevojë
  • [gjerësia e videos ="640" lartësia ="368" mp4 ="https://www.hairanwaterjet.com/wp-content/uploads/2020/08/1596707926-video.mp4"][/video] Makineri dhe pajisje Foshan Hairan Co, Ltd. është një prodhues me përvojë të pasur në prodhimin e pjesëve të ujit. Ne jemi te specializuar në prodhimin dhe kërkimin e pajisjeve me presion ultra të lartë të ujit dhe aksesorëve me cilësi të lartë. Përmes përpjekjeve të vazhdueshme të departamenteve të ndryshme dhe Zhvillimit të kompanisë, kemi një zhvendosje tjetër. Kjo do të thotë një fillim më i mirë. Mëngjesi i 1 Gushtit është dita kur lëvizim. Ashtë një ditë shumë festive. Që nga themelimi i kompanisë, produktet tona jo vetëm që kanë udhëhequr shitjet e brendshme, por gjithashtu kanë një treg dhe ndikim të mirë jashtë vendit. Në vitet e fundit, ka hapur kontakte në fusha të ndryshme siç janë pajisjet për pastrim me presion të lartë, ujëmbajtëse portative, dhe prerja e brendshme e automobilave ABB.
Enquiry TANI